Beta Sztafeta

Serial audio

S01E14

Bez niego AI by straszyło dalej – Krzysztof Wojewodzic

Słuchaj na naszej stronie lub w ulubionej aplikacji

Opis odcinka

Czy AI zabierze nam pracę? A co jeśliby tak użyć AI do usprawnienia swojej pracy?

W tym odcinku gości:
dr Krzysztof Wojewodzic
Prezes
Escola S.A.
przedsiębiorca i naukowiec. W latach 2020-2023 pozyskał granty i kierował badaniami nad AI w kwocie ponad 28mln PLN. Prezes i większościowy udziałowiec Escola S.A. – 10. najszybciej rosnącej spółki w Polsce wg. Deloitte Fast 50 (2022) i 170 najszybciej rosnącej spółki w Europie wg. Financial Times (2022). Krzysztof chętnie dzieli się wiedzą prowadząc kanał YouTube i podcast Escola Mobile oraz MyEO Education. Występował, m.in. na Global Leadership Conference w Cape Town (2023).

A prowadzi: Dagmara Kokoszka-Lassota (sprawdź poprzedni odcinek!)

Kup bilet na Betę (bo jest kultowa):
https://internetbeta.pl/bilety

Produkcja: Cleverhearted Showrunners

Sprawdź portal dla marketerów Seryjni Marketerzy: https://seryjnimarketerzy.pl/

W tym odcinku gości:

Krzysztof Wojewodzic
dr Krzysztof Wojewodzic
Prezes,
Escola S.A.

Przedsiębiorca i naukowiec. W latach 2020-2023 pozyskał granty i kierował badaniami nad AI w kwocie ponad 28mln PLN. Prezes i większościowy udziałowiec Escola S.A. – 10. najszybciej rosnącej spółki w Polsce wg. Deloitte Fast 50 (2022) i 170 najszybciej rosnącej spółki w Europie wg. Financial Times (2022). Krzysztof chętnie dzieli się wiedzą prowadząc kanał YouTube i podcast Escola Mobile oraz MyEO Education. Występował, m.in. na Global Leadership Conference w Cape Town (2023).

Ten odcinek prowadzi:

Dagmara Kokoszka-Lassota
Dagmara Kokoszka-Lassota
Digital Media Buyer,
Volkswagen Group

Dyplomowana specjalistka ds psychologii marketingu i sprzedaży oraz cyberbezpieczeństwa. Trenerka technik pamięciowych oraz koncentracji uwagi, psycholożka oraz ekspertka ds digital marketingu z ponad 13-letnim doświadczeniem. Prowadzi swój kanał na YouTube #zmiloscidomarketingu, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu psychologii marketingu i sprzedaży zdobytą przez ostatnie lata. Pasjonatka Facebook Ads i psychologii mediów społecznościowych.
Od lat prowadzi szkolenia, warsztaty i prelekcje na ogólnopolskich wydarzeniach. Prywatnie mama trójki dzieci, żona i miłośniczka książek.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

PRODUCENT PODCASTU

Chcesz wykorzystać podcast w działaniach marketingowych?

Zajmujemy się całym procesem od koncepcji po publikację.