Beta Sztafeta

Serial audio

S01E10

Bez niego okradną Cię w internecie – Kamil Porembiński

(włącz odtwarzanie odcinka, a u dołu strony pojawi się player, dzięki któremu odcinek będzie leciał nawet, kiedy przejdziesz na inną stronę)

Słuchaj na naszej stronie lub w ulubionej aplikacji

Opis odcinka

Dlaczego informatyk jest jak murarz, gdzie nurkować z koparkami i czy można się jarać procedurami bezpieczeństwa?

W tym odcinku gości:
Kamil Porembiński
Qlos Sp. z o.o.
Po pierwsze: pomaga start-upom w rozwijaniu się z etapu seeda w rentowne i dobrze prosperujące firmy. Po drugie: analizuje i audytuje biznesy działające w IT i optymalizuję ich systemy, struktury oraz procesy. Po trzecie: tworzy dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez jego klientów. Po czwarte: prowadzi kompleksowe szkolenia oraz świadczy konsulting. Jest dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT. Swoje baterie ładuje, podziwiając piękno otaczającego go świata. To właśnie z potrzeby docenienia tego, co piękne i ważne zajął się fotografią, podróżowaniem, żeglowaniem, nurkowaniem i… lataniem samolotem.

A prowadzi: Dominika Goleniowska-Milinković (sprawdź poprzedni odcinek!)

Kup bilet na Betę (bo jest kultowa):
https://internetbeta.pl/bilety

Produkcja: Cleverhearted Showrunners

Sprawdź portal dla marketerów Seryjni Marketerzy: https://seryjnimarketerzy.pl/

W tym odcinku gości:

Kamil Porembiński
Kamil Porembiński
CEO,
Don't Exists Sp. z o.o.

Kamil Porembiński zajmuje się Marketing Technology. Od dwudziestu lat pomaga małym i dużym firmom w ulepszaniu ich biznesu, dzięki technologii. Automatyzuje marketing, zwiększa dostarczalność kampanii mailowych oraz dostępność stron internetowych. Prowadzi również szkolenia z cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji. Poza doradzaniem firmom, napisał książkę „wydAIniej”, która nauczy Cię jak pracować o połowę szybciej dzięki technologii.

Ten odcinek prowadzi:

Dominika Goleniowska-Milinković
Dominika Goleniowska-Milinković
Kierowniczka Zespołu Open Innovation,
TAURON Polska Energia S.A.

Z Grupą TAURON związana od 8 lat. W Obszarze Badań i Innowacji TAURON Polska Energia S.A., odpowiada za koordynację i zarządzanie współpracą ze startupami. Promuje i rozwija innowacje zewnętrzne i wewnętrzne. Odpowiada za zarządzanie i ochronę praw własności intelektualnej na poziomie Grupy. Inicjatorka wdrażania i rozwoju koncepcji open innovation. W dotychczasowej pracy zawodowej związana z branżą energetyczną i medyczną. Uczestniczka licznych projektów. Absolwentka prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

PRODUCENT PODCASTU

Chcesz wykorzystać podcast w działaniach marketingowych?

Zajmujemy się całym procesem od koncepcji po publikację.