Lekkomówni

Serial audio

S03E12

Jak prezentować przed „trudną” publicznością? (Anna Kędzierska)

(włącz odtwarzanie odcinka, a u dołu strony pojawi się player, dzięki któremu odcinek będzie leciał nawet, kiedy przejdziesz na inną stronę)

Słuchaj na naszej stronie lub w ulubionej aplikacji

Opis odcinka

Czy publiczność w ogóle można nazywać „trudną”? A może chodzi tutaj o coś zupełnie innego? Zdecydowanie są sposoby na to, żeby się odpowiednio przygotować nawet na najbardziej niekomfortowe sytuacje. Co można zrobić? Posłuchaj w odcinku.

***

Gości u nas: Anna Kędzierska

Gryzmografka, Psycholog, Trenerka biznesu,

Ekspertka wystąpień publicznych

12.000 godzin przepracowanych na salach szkoleniowych, 9 lat wystąpień w mediach, 26 projektów webinarowych i prelekcji na konferencjach dla środowiska medycznego.  Wystąpienia publiczne to moja codzienność od lat. Moim wyróżnikiem stały się prezentacje wzbogacone odręcznymi wizualizacjami. To sprawdzony prze mnie sposób na opakowanie merytoryki z zakresu

kompetencji miękkich. Od 5 lat rysuję filmy i prezentacje.

Mama, żona, wegetarianka

Codziennie szukam kolejnych drobnych kroków, które mogę zrobić,

aby ratować Ziemię. Uczę moje dzieci empatii, życzliwości, dbałości o drugiego człowieka i o przyrodę. Są to dla mnie fundamentalne wartości. Nimi kieruję się w każdej sferze mojego życia.

Myślę obrazami. Fotografuję. Smakuję rzeczywistość wszystkimi zmysłami. Uwielbiam karmić ludzi jedzeniem i inspiracjami do poszukiwania własnych dróg do szczęścia. Tworzę Obrazki do Myślenia.

***

Ćwiczenie:

Zamknij oczy i wyobraź sobie najtrudniejszą sytuację związaną z wystąpieniem publicznym, jaką możesz sobie wyobrazić. A potem odpowiedz na pytania:

Na ile jest to prawdopodobne?

Co możesz zrobić, jeśli to się wydarzy?

Co możesz zrobić, żeby temu zapobiec?

Co ludzie pomyślą, jeśli Ci się to przydarzy?

Daj Michałowi znać, jak Ci poszło ćwiczenie, pisząc maila na michal@lekkomowni.pl

***

Prowadzący: Michał Kasprzyk

Michał Kasprzyk jest storytellerem, producentem podcastów i mówcą. Storytelling pochłonął go do reszty. Skupia się na opowiadaniu historii, które dają wartość odbiorcom oraz pomaga innym tworzyć takie historie. Specjalizuje się w dwóch obszarach – przemówieniach i podcastach. Produkował podcasty m.in. dla Credit Agricole, Empiku i Nokii. Jest trenerem wystąpień publicznych, który przemawiał na wydarzeniach takich jak I Love Marketing, InfoShare, InternetBeta, TEDxKatowice.

***

Rysunki Ani: https://www.obrazkidomyslenia.pl

Inne:

https://www.instagram.com/obrazkoterapia/?hl=pl

https://www.instagram.com/zycienakreske/

Jeśli czujesz, że nasz podcast daje Ci wartość, wejdź na stronę https://lekkomowni.pl/dziekuje i sprawdź, jak możesz się nam odwdzięczyć.

Strona podcastu Lekkomówni: https://lekkomowni.pl/

#lekkomowni #polskipodcast

Ten odcinek znajdziesz też na naszej stronie: https://lekkomowni.pl/#S03E12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

PRODUCENT PODCASTU

Chcesz wykorzystać podcast w działaniach marketingowych?

Zajmujemy się całym procesem od koncepcji po publikację.